

vr 27 nov
|Via Zoom
Als je mijn verhaal echt zou kennen
Een schrijfsessie voor verhalen die gehoord willen worden
Tijd en locatie
27 nov 2026, 09:00 – 10:30
Via Zoom
Over het evenement
Als je mijn verhaal echt zou kennen…
Een schrijfsessie voor verhalen die gehoord willen worden.
Je weet dat er iets is wat je wilt opschrijven. Een ervaring die je heeft veranderd. Iets wat je raakt. Een waarheid die je niet altijd hardop uitspreekt.
In anderhalf uur ga je met verrassende schrijfoefeningen voorbij de gepolijste versie van je verhaal. Je onderzoekt wat je raakt, wat je normaal misschien weglaat en wat er op papier verschijnt als je jezelf de ruimte geeft om eerlijk te schrijven.
Niet om meteen een perfect verhaal te maken. Wel om woorden te geven aan wat er in jou leeft.
'De stemmetjes in mijn hoofd mochten tijdens de schrijfsessie even op zacht; geen (zelf)kritiek, gewoon lekker schrijven. De gedichten vlogen m’n pen uit. Mede dankzij de fijne, rustige, kundige begeleiding van Eveline.' - Ryanne Roozendaal
Tickets
Online schrijfsessie
De link voor de Zoom-meeting ontvang je via de mail. De replay ontvang je binnen drie dagen na de sessie.
€ 0,00
Totaal
€ 0,00
